Bielizna motocyklowa Brubeck na chłodne poranki i wieczory w trasie

Brubeck dał się poznać jako markowy producent odzieży specjalnej, technicznej. W zasadzie nie ma aktywności, w której by się nie sprawdzała. Jej świetny design, świeże pomysły i nade wszystko doskonałe wykonanie sprawiają, że chętnie sięgają po nią wszyscy amatorzy ruchu jako takiego. Firma sięgnęła jednak jeszcze dalej i w jej gamie znalazła się bielizna motocyklowa.

Sprawdź również


Brubeck doskonale zrozumiał, że potrzeba dobrego stroju także tutaj pozwala wejść na rynek. Efektowne, mądrze zaprojektowane, termoaktywne stroje sprawiają, że Brubeck na motocykl to tak samo dobry pomysł jak na bieganie, narty czy rower. Wysoka jakość, chętne sięganie po innowacje, nowatorskie kroje i efektowny, zachęcający design to tylko najważniejsze cechy nowoczesnego stroju na motocykl.

bielizna motocyklowa brubeck dla kobiet

Bielizna termoaktywna motocyklowa – Brubeck w akcji

Jazda na motocyklu to aktywność, która wręcz wymagała dobrej odzieży. Bielizna termoaktywna Brubeck wpasowuje się w istniejące potrzeby i zapewnia idealną pracę w trudnych warunkach, o które na jednośladzie nietrudno. Kiedy stoimy, w pełnym rynsztunku – kasku, ochraniaczach, często kombinezonie, jest nam zwyczajnie gorąco. Stroje te o specjalistycznej strukturze zaczynają zazwyczaj sprawdzać się dopiero podczas jazdy. Jeśli z kolei ubierzemy się za lekko, podczas jazdy gdy pęd powietrza drastycznie wzrośnie, nawet podczas pozornie ciepłego dnia możemy narazić swoje zdrowie. Stawy, mięśnie, kości – to wszystko możemy narazić na uciążliwe skutki przewiania.

Bielizna termoaktywna Brubeck to doskonały pomysł na zapobieganie takim przykrym konsekwencjom. Rzućmy okiem na ciekawą ofertę tego producenta.

dodatkowa odzież termoaktywna brubeck

Bielizna motocyklowa Brubeck – kominiarki i spodnie

W ofercie Brubecka znajdziemy każdy rodzaj bielizny – od staników i bokserek po spodnie i kominiarki. Możemy w ten sposób ubrać się kompletnie i znacznie zmniejszyć wagę swojego stroju, a zatem poprawić zakres ruchów i swoje bezpieczeństwo. Bielizna termoaktywna działa tak, że odprowadza nadmiar ciepła na zewnątrz: nie pocimy się, a więc „liźnięcia” zimnego powietrza nie przyprowadzają ze sobą potencjalnego przeziębienia. Z drugiej strony, kiedy organizm pracuje nieco mniej intensywnie, strój magazynuje ciepło i pozwala na komfort termiczny: nie czujemy zimna. Na motocykl polecamy szczególnie:

  • kominiarki: modele Brubecka dobrze przylegają do skóry głowy, chroniąc nas przed potem nawet przy gęstym owłosieniu; ceny od 60 do 85 zł, rozmiary od S do XL;
  • spodnie: Brubeck na motocykl proponuje głównie model Cooler – kosztuje niewiele, bo około 155 zł, a sprawdza się doskonale; długie nogawki nie krępują ruchów, a bezszwowa struktura daje sobie radę nawet gdy dłużej siedzimy w siodle motocykla;
  • bokserki: wybieramy modele Base Grey (70 zł) dla Panów: model ten ma dłuższe nogawki, jest wygodny i doskonale sprawdzi się pod spodniami; dla Pań najlepszy będzie model Active Wool za około 50 zł – nie podrażnia skóry i jest idealnie dopasowany;
modna bielizna motocyklowa brubeck

Dlaczego termoaktywny strój sprawdzi się na motocyklu?

Wykonany z tworzyw sztucznych strój świetnie sprawdzi się podczas dłuższych wypraw, jak i krótszych przelotów. Wszędzie tam, gdzie wymagany jest dobry kombinezon – a to oznacza prawie wszystkie rodzaje motocyklowej pasji – bielizna termoaktywna Brubeck sprawdzi się idealnie. Strój będzie przylegać do ciała, w ekstremalnych warunkach obniży ciepłotę ciała (nawet o jeden stopień), ale zapewni też doskonałą wentylację i odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci na zewnątrz.

Dodatkowa zaleta to fakt, że kombinezony będą się ślizgać po powierzchni strojów termoaktywnych, zamiast do nich przylegać: pozwala to na poczucie komfortu i lepszą izolację cieplną. Nowoczesne tkaniny z dużym udziałem poliamidów i elastanów oddychają niemal naturalnie razem ze skórą, są łatwe w serwisowaniu i co ważne, zapewniają dużo lepszą niż tradycyjny strój higienę skóry.

Motocyklista bezpieczny – bielizna termoaktywna Brubeck na straży

Bielizna motocyklowa Brubeck to świetny pomysł na stworzenie podstaw komfortowego poruszania się na motocyklu. Zapewnia swobodę ruchów, idealne warunki termiczne dla ciała podczas jazdy, nawet długiej oraz stoi na straży poczucia komfortu i zachowania wysokiego poziomu higieny. Łatwość czyszczenia, szybkie wysychanie i – nareszcie! – niewysokie ceny sprawiają że upowszechniająca się bielizna motocyklowa termoaktywna jest idealnym ekwipunkiem dla każdego jeżdżącego jednośladem. Brubeck to jednocześnie gwarancja wysokiej jakości, wykonania i dobrze dobranych materiałów. Polecamy wszystkim motocyklistom szukającym idealnego ubioru.