Fotelik rowerowy Hamax dla Twojego dziecka

Fotelik rowerowy Hamax to jeden z najchętniej wybieranych fotelików dziecięcych na rynku rowerowym. Produkty te cieszą się dużym uznaniem i zaufaniem klientów. Wymagania konsumentów, dotyczące jakości kupowanych przez nich fotelików są bardzo wysokie. I słusznie, bowiem od tego czy fotelik został wyprodukowany z należytą starannością i przy użyciu najlepszych materiałów zależy bezpieczeństwo ich pociech, a nic nie jest dla rodzica równie ważne, jak zabezpieczenie swojego ukochanego dziecka.

Fotelik Hamax – gwarancja bezpieczeństwa i komfortu

Każdy fotelik Hamax jest produkowany w taki sposób, aby zapewnić jego małym użytkownikom maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Firma wywodzi się ze Skandynawii, gdzie wszelkie standardy dotyczące bezpieczeństwa są bardzo rygorystycznie przestrzegane. Swoje początki miała w roku 1958 jednak obecną nazwę marka przyjęła w 1978 roku. Pierwszy wyprodukowany przez Hamax fotelik na rower pojawił się w roku 1981 i od tego czasu ich produkcja trwa nieustannie. Pojawia się coraz więcej modeli, które trafiają w gusta zróżnicowanych odbiorców.

W tym miejscu trzeba koniecznie zaznaczyć, że każdy produkowany przez Hamax fotelik spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN14344. To niezwykle ważne, ponieważ bezpieczeństwo małych pasażerów jest dla skandynawskiej marki priorytetem. Oprócz fotelików firma Hamax produkuje również wysokiej jakości przyczepki rowerowe dla dziecka, dostosowane do przewożenia jednego lub dwójki dzieci.

Wróćmy jednak do fotelików. Czym różni się fotelik rowerowy Hamax od innych dostępnych na rynku fotelików? Cechą wyróżniającą jest na pewno dbałość o komfort naszych latorośli. Każdy fotelik na rower Hamax, również w tańszych wariantach, posiada podnóżki oraz oparcia na ręce.  Dzięki temu dziecko ma zapewnioną nie tylko dużą wygodę, która jest istotna szczególnie przy nieco dłuższych trasach, ale również prawidłową pozycję, która uchroni jego dynamicznie rozwijający się kręgosłup od deformacji i schorzeń takich jak skolioza, czy zniesienie lordozy szyjnej. Odpowiednia pozycja jest niezwykle ważna dla zdrowia dziecka i właściwego przebiegu jego rozwoju.

Fotelik rowerowy Hamax w wybranych modelach posiada również specjalny system, który za pomocą kontrolek wskazuje, czy siedzisko zostało prawidłowo zamocowane. Jest to niezwykle ważne dla bezpieczeństwa dziecka. Nietrudno sobie wyobrazić, co mogłoby się stać, gdyby niewłaściwie zamontowany fotelik odczepił się w czasie jazdy. Dzięki sygnalizacji prawidłowego montażu, fotelik rowerowy Hamax będzie zawsze pewnie przytwierdzony do roweru. Przyjrzyjmy się dwóm wybranym modelom wyprodukowanych przez firmę Hamax fotelików rowerowych aby lepiej poznać wszystkie zalety tych produktów.

fotelik rowerowy hamax kilka osłon

Fotelik Hamax Siesta – nowoczesne rozwiązania dla twojego dziecka

Jednym z najciekawszych i najchętniej kupowanych modeli jest fotelik Hamax Siesta. Zaprojektowano go dla dzieci które przekroczyły już wiek 9 miesięcy. Posiada trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymają na miejscu nawet najbardziej energiczne dziecko, zabezpieczając je przed wypadnięciem z fotelika. Fotelik rowerowy Hamax Siesta wyposażony został także we wspomniany powyżej system sygnalizacji właściwego montażu.

Doskonale sprawdzi się zarówno w rowerach z bagażnikiem jak i w jednośladach pozbawionych tego elementu. Siedzisku nadano ergonomiczny kształt, który zapewnia dziecku odpowiednią pozycję, a miękka wyściółka sprawi, że jazda będzie dla niego przyjemnością. Podnóżki są regulowane, zaimplementowano w nich również specjalne paski, które przytrzymają stopy naszej pociechy, a samo siedzisko można odchylić do 20 stopni. Warto także zaznaczyć, że w trosce o bezpieczeństwo maluszka fotelik rowerowy Hamax posiada specjalne wyprofilowanie na kask.

Doskonały stosunek jakości do ceny? Sprawdź fotelik Hamax Smiley!

Fotelik Hamax Smiley to doskonały wybór dla osób, które chcą nieco ograniczyć wydatek, a jednocześnie cieszyć się gwarancją wysokiej jakości. Podobnie jak w przypadku modelu Siesta, fotelik rowerowy Hamax Smiley wyposażony został w system informujący o jego prawidłowym zamocowaniu.  Siedzisko posiada ergonomiczny kształt, a klamra trzypunktowych pasów bezpieczeństwa została wykonana w taki sposób, aby dziecko nie było w stanie samodzielnie jej otworzyć.

To bardzo ważne, ponieważ dzieci potrafią być wyjątkowo cierpliwe i zdeterminowane w majstrowaniu przy wszelkiego typu zapięciach, szczególnie tych, które nie powinny ich interesować. Fotelik rowerowy Hamax Smiley posiada także regulowane podnóżki ze specjalnymi osłonami, oddzielającym nóżki maluszka od kręcącego się koła.

hamax foteliki na przód i tył roweru

Fotelik rowerowy Hamax – pewność, komfort, bezpieczeństwo i dobra cena

Nosząc się z zamiarem kupna siedziska do przewożenia dziecka zdecydowanie warto zainwestować w fotelik rowerowy Hamax. W szerokim asortymencie tej marki znajdziemy zróżnicowane modele, które z pewnością spełnią nasze wymogi, zarówno jeśli chodzi o jakość produktu, jak i o jego cenę.

Dzięki dbałości o bezpieczeństwo i innowacyjnym technologiom takim jak system informujący o prawidłowym montażu siedzenia do roweru, możemy być pewni, że nasza pociecha będzie bezpieczna i zadowolona. Fotelik rowerowy Hamax to produkt godny polecenia, który świetnie sprawdzi się u każdego rodzica, który chce zabierać swoje dziecko na rowerowe wojaże.